فریبا نبی زاده

حسن جویی _ شماره سه

خانه » حسن جویی _ شماره سه

امروز بر آن شدم از دوستی بنویسم که شایسته تقدیر است.

در شروع راه نویسندگی، با افکار و کلام شیوایش مرا مجذوب خود نمود تا جایی که هر کجا اسمی از او بود دلم می‌خواست ساعت‌ها پای حرفها و رهنمودهایش بنشینم و گوش جان بسپارم.

به نظرم خیلی اهل مطالعه بود و موشکافانه بدنبال اهل فن بود.

در زمینه داستان نویسی تبحر خاصی داشت و اطلاعاتش بسیار زیاد و دقیق بود.

هر حرفی را که می‌زد برمبنای مستند و کتابی بود که خوانده بود. در شهریور ماه ۱۳۹۹ بود که افتخار حضور در دوره کلاس مجازی (‌رایگان) ایشان را با عنوان “دغدغه_ مند _نوشتن” پیدا کردم و از کلام موجزش استفاده ها بردم.

علی‌رغم اینکه اطلاعاتی در مورد داستان نویسی نداشتم اما در کلاس ایشان آموختم و با تشویق‌های ایشان توانستم قریب به بیش از ۱۵ داستانک بنویسم. بسیار مشاور و راهنمای خوبی در این راه برایم بودند و هستند.

در تاریخ ۳۱ شهریور بود که از ایشان درخواست راهنمایی نمودم برای راه اندازی وب سایت خودم که ایشان با خلوص نیت آقای سعید قائدی (باهمزه) را به عنوان طراح وب معرفی نمودند.

همان شب در کانال تلگرامی برای ایشان پیام ارسال نمودم و هماهنگی لازم برای راه اندازی سایت ام را انجام دادم.

دوست نازنینم سرکار خانم نجمه رضایی عزیز، نویسنده ای خلاق، پرکار، عاشق نوشتن، نوآور، به قول گفته خودش هنجارشکن که دوست دارد خلاف باورهای گذشتگان و آنچه که عرف زندگی روزمره مردم شده عمل نماید.

از آنجایی که معلمی خلاق و متخصص در رشته هندبال بوده است و در یکی از دبیرستانهای دخترانه تهران مبتکرانه مشغول بکار بوده،  در بهمن سال ۱۳۹۸ با حضور در کلاس نویسندگی خلاق استاد کلانتری به آرزوی دیرینه خود می رسد و علی‌رغم عرف جامعه و خانواده مهمترین تصمیم زندگی خود را اخذ می‌نماید و از شغل معلمی که خیلی هم برایش زحمت کشیده بود ، به وادی نویسندگی روی می‌آورد و هم‌اکنون بعنوان یک نویسنده موفق و محتواگر در تلاش برای آینده ای بهتر و درخشان‌تر فعالیت می نماید.

البته نجمه عزیز هنوز هم خود را یک معلم درجه یک هندبال می‌داند و مایل است در اولین فرصت نسبت به تأسیس مدرسه هندبال اقدام نماید.

ایشان هم اکنون در حال برگزاری دوره های آنلاین نویسندگی برای سطح کودک و نوجوان می‌باشند. مطالب و مقالات ، پادکست ها و ویدئو های آموزشی بسیار سودمندی در زمینه نوشتن و توسعه فردی،در سایت شان منتشر نموده اند که قابل دسترس می‌باشند.

نجمه جان برایت بهترین ها را آرزومندم.

در پناه حق، شاد و موفق و پیروز باشید.

 

 

به اشتراک بگذارید
پست های مرتبط

5 پاسخ

  1. نمی‌دونم چه قدر می‌تونم از لطف بیکرانی که نسبت به من داشتی سپاسگزاری کنم،
    قطعا الان اگر کنارت بودم محکم بغلت می‌کردم.
    خیلی خیلی خوشحالم که کلماتت اون‌قدر در من اثر کرده که الان با بغض این نظر رو در برابر نوشته‌ی با ارزشت می‌نویسم!
    برات هر جا هستی آرزوی دل خوش دارم و مطمئنم که ادبیات با نوشته‌های تو چندین پله، نوتر و پویاتر میشه.
    بازم ممنونم فریبای بی‌نظیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *