فریبا نبی‌زاده

حسن جویی – شماره دو

خانه » حسن جویی – شماره دو

امروز می خواهم از دوست نازنینی صحبت کنم که خیلی برایش احترام قائل هستم.

احساس می‌کنم در جایگاهی که هستند خیلی صادق، محکم، متکی به خود، با اعتماد به نفس، شفاف، بدون حاشیه، هدفمند و پرامید بدنبال آرزوها و اهدافی هستند که شاید در دوران نه چندان دور به موقع نتوانسته اند به دلایلی به آنها جامه عمل بپوشانند و حالا به استناد این مثال که “ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است”، قدم های استواری برداشته است و این حقیر در این مدت چند ماهی که از آشنایی ام با این بانوی محترم می گذرد شاهد موفقیت های روزافزون ایشان بوده ام و هستم.

به زعم من ایشان انسانی وارسته، مؤمن و خداشناس، تلاشگر، مستقل، هدفمند، رو راست، حقیقت گو، تا حدودی جدی، پی گیر، علاقمند به نویسندگی، مطالعه، موسیقی، فیلم و از همه مهمتر عاشق سفر، جهانگردی و ایرانگردی است.

از کار تکراری خیلی خوششان نمی‌آید، دوست دارند در هر کاری حتی آشپزی ، هنرمندانه عمل نمایند و با خلاقیت و عشق به آن بپردازند.

هم اکنون کارمند یکی از دانشگاه های تهران هستند و در کنار آن به کار ترجمه و تولید محتوا هم مشغولندو در تلاش هستند که بتوانند کسب و کار خودشان را راه اندازی نمایند.

به نظر بنده لقب ایشان بسیار برازنده وجودشان است.

سرکار خانم زهرا محقق طوسی ، دوست بسیار نازنینی که در دوره پرکاری استاد کلانتری افتخار آشنایی با ایشان را پیدا کردم و در گروه محتواتیم و گروه فعالان، یکی از افراد فعال و تلاشگر هستند. به تازگی از سایت ایشان بازدید بعمل آورده‌ام و همه مطالب را بروز و مدون نگاشته‌اند.

حتما به سایت ایشان سربزنید و مطالب سفرهای داخلی و خارجی ایشان را مطالعه بفرمایید.

روزی خاطره ای تعریف کرده بودند در مورد خرید جوراب که بسیار برایم جالب و دلنشین بود و از آنجایی که ایشان شخصی دل زنده و پرامید هستند رنگ قرمز را انتخاب کرده بودند که برای فروشنده تعجب آور بود.

یکی از وسایل مورد علاقه در اتاق محل کارشان، پنکه مدل ایستاده است که طبق تعریف خودشان یار و یاور روزهای گرم تابستان شان است و همچنین لیوان شیشه ای خال داری که طی روز در آن چای می نوشند و جاسوئیچی که طرح ماتروشکا دارد و همیشه روی قفل در اتاق آویزان است و یادگاری است از سفر روسیه.

برای زهرا خانم عزیز سلامتی و موفقیت روزافزون خواهانم.

 

به اشتراک بگذارید
پست های مرتبط

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *