فریبا نبی زاده

حسن جویی – شماره یک

خانه » حسن جویی – شماره یک

شروع آشنایی‌مان مصادف شد با برگزاری اولین دوره چالش نوشتن در سایت.

با تشکیل گروه تلگرامی تحت عنوان ” میکرواکشن” با تعریفی این چنین:

“گامی کوچک، برای دستیابی به اهدافی بزرگ”

قرار شد از تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ بمدت یک ماه روزانه مطلبی بنویسیم و در سایت خود منتشر نماییم، البته با استقبال خوب دوستان، این چالش بمدت ۲ ماه دیگر ادامه پیدا کرد.

از آنجایی که سایت را تازه راه‌اندازی کرده بودم و هنوز مطلب چندانی در آن وارد نکرده بودم. این چالش بهترین روشی بود برای اینکه بتوانم بصورت یک عادت روزانه تولید محتوا نمایم و در سایت منتشر کنم.

خوشبختانه مشکل انتخاب موضوع برای نگارش نداشتم و با لطف خدا و راهنمایی دوستان و البته تلاش مداوم توانستم تا به امروز بیش از ۱۰۰ نوشته در سایت منتشر نمایم.

از آنجایی که همگی افراد گروه، نوقلم بودیم و تازه نفس، لازم بود شخصی هدایت گر، حامی و پشتیبان راهنمای این حرکت چالش برانگیز باشد.

شخصی ایده پرداز، دلسوز، مشوق، راهنما و نویسنده که بقول قدیمی ها چند پیراهن از ما بیشتر پاره کرده بود و توانایی هدایت و مدیریت گروه را بدون اغراق داشت.

این شخص کسی نبود جز دوست عزیزم،

سرکار خانم بیتا کیهانی مهر، خوشحالم که بواسطه ورود به گروه محتواتیم توانستم باب آشنایی با شما را باز نمایم و از رهنمودهای شما بهره ببرم.

با انتشار اولین پست‌ام در سایت و ثبت لینک مربوطه در گروه میکرواکشن خانم کیهانی به رسم قرار اولیه و سرکشی به سایت دوستان متوجه شدند که با هم ، همشهری (خوزستانی) هستیم و هم راستا در حوزه خودشناسی و توسعه فردی فعالیت می‌نماییم.

خلاصه این باعث شد بیشتر در دل هم جا کنیم.

بیتا جان، مایه بسی افتخار است که دوست خوبی همانند شما دارم که با انرژی وصف‌ناپذیر در جهت رشد و پیشرفت خود و سایر دوستان هم گروه تلاش می‌نمایید.

بسیار از زحمات شما سپاسگزارم.

شاد و موفق باشید.

 

 

 

به اشتراک بگذارید
پست های مرتبط

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *