فریبا نبی‌زاده

اجرای اولین برنامه در سال ۱۴۰۰

خانه » اجرای اولین برنامه در سال ۱۴۰۰

از آنجایی که نوروز امسال با همه سال های گذشته متفاوت است اما یک نکته برای من اهمیت دارد و آن اینست که توانستم با یک تصمیم درست و برنامه ریزی شخصی، از اوقات تعطیلات نوروزی بهره مفیدی ببرم و یکی از اهداف برنامه ریزی شده خود را در سال ۱۴۰۰ عملی نمایم.

بجای اینکه وقت خود را به بطالت بگذرانم، یا با بی برنامه گی و نشستن های طولانی مدت روبروی تلویزیون و نگاه کردن به برنامه های بی سر وته و سریالها، در یکی دیگر از دوره های آنلاین بسیار مفید استاد شاهین کلانتری به عنوان “نظم شخصی و کار خلاقانه” شرکت نمودم.

برایان تریسی:

یکی از کلیدهای موفقیت داشتن نظم در انجام کارهایی است که باید انجام دهید حتی اگر میل و رغبتی به انجامش نداشته باشید.

تفاوتی که این دوره با دوره های قبلی دارد اینست که کلاس ها خیلی کوتاه در حد ۱۵ دقیقه و هر روز به جز روزهای تعطیلات رسمی راس ساعت ۷ صبح برگزارمی شوند.

به نظر برنامه ی آزاد دهنده ای است که صبح زود بیدار شوی اونهم توی این ایام که دلت می خواهد بیشتر بخوابی اما واقعا این برنامه از روی دقت و با هدف چیده شده است و با این کار اولا معنای واقعی نظم را در می یابیم، دوما سحرخیزی را می آموزیم چون دغدغه خیلی از آدمهاست که بتوانند روز خود را زودتر از همیشه و معمول شروع کنند، از قدیم هم گفتند سحر خیز باش تا کامروا شوی.

سوما در این دوره قرار شده روی یک موضوع خاص متمرکز شویم و روزانه روایت گر آن باشیم و بطور منظم هر روز درباره اش بنویسیم و کم کم مجموعه ای از مطالب نوشته شده توسط خودمان با عنوان کتابچه نظم شخصی من داشته باشیم.

با این کار بنوعی سطح بهره وری خود را هم می توانیم بسنجیم.

حضور در کلاس های استاد باعث می شود که شوق و ذوق بیشتری برای نوشتن، داشته باشم و از همه مهمتر اینکه در مسیر صحیح قرار می گیرم و هدفمند پیش می روم.

در این دوره، همانطور که از عنوانش پیدا است قرار است نظم بیشتری به کارهامون بدهیم و بهره ورتر شویم.

به امید روزهای بهتر با بهره وری بیشتر

به اشتراک بگذارید
پست های مرتبط

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *