فریبا نبی‌زاده

نویسندگی تولدی دوباره

خانه » نویسندگی تولدی دوباره

تولد دو سالگی نویسندگی

اولین روزی که نویسندگی را شروع کردم، ذوق و شوقی وصف ناپذیر داشتم که توام با ترس و سرگردانی بود اما رفته رفته ترس جای خودش را به اعتماد به نفس داد و با مهارت آموزی و شرکت در دوره‌های مختلف استاد «شاهین کلانتری» و بهره‌مندی از آموزه‌های خوب ایشان توانستم با کسب مهارت بیشتر در امر نوشتن و تولید محتوا به خودباوری برسم و بیشتر و بهتر بنویسم و منتشر کنم.

 دهم تیرماه هزار و سیصد و نود و نه، آغازگر تولدی دوباره در نویسندگی برای من است.

شروع آشنایی ‌ام با دنیای نویسندگی، این زمان، نقطه عطفی در زندگی‌ام شد که آنرا با خودشناسی گره زدم. زیرا معتقدم به این که:

نوشتن راهی است بسوی خودشناسی و رسیدن به آرامش درون.

اولین دوره‌ای که بصورت آنلاین شرکت کردم و باب روشنی شد برای ادامه راه نویسندگی و بالندگی، دوره «پولسازی و کار خلاقانه در خانه» بود که باعث شد خیلی سریع سایت شخصی خودم را راه‌اندازی کنم و مطالب زیادی را در آن منتشر نمایم. همچنین با دوستان فرهیخته‌ای آشنا شدم که با کمک و هم اندیشی آنها توانستم اولین کتاب غیرداستانی خود را که محصولی مشترک  با چند نویسنده دیگر بود بنام «سودای عشق» به چاپ برسانم. نویسندگی دنیای مرا متحول ساخت و مرا با واژه ها و کلمات بیشتر مأنوس کرد تا جایی که عادت به نوشتن جز لاینفک سبک زندگی‌ام شده است و نوشتن روزانه نویسی، صفحات صبحگاهی در قالب شکرگزاری و رونویسی از متون مختلف بعنوان تمرین روزانه‌ام است و باعث شده که روز به روز قوای ذهنی قوی تری داشته باشم و با مطالعه کتاب های خوب و مفید تغذیه کافی نمایم تا بتوانم محتوای بهتری تولید نمایم.  

برآنم تا همه ساله این روز زیبا را بخودم و مخاطبانم یادآوری نمایم و با تلاش و تعهدی که در امر نوشتن و آموختن دارم، تولدم را جشن بگیرم.

 

به اشتراک بگذارید
پست های مرتبط

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *